Adventní bedýnka 5
Ze dřeva květ
Bedýnka s 24mi očíslovanými sáčky
  • 100% ruční výroba
  • znovu naplnitelná každý rok
  • 2v1 (v bedýnce, k zavěšení)
  • ekologická
1 700 Kč Skladem
příjemné čekání na ježíška
Čekání na Ježíška s naším originálním adventním kalendářem bude úplná pohodička. Vše jsme pro Vás vlastnoručně nastříhali, ušili, přišili, zavázali, naskládali a připravili na odeslání k Vám domů. V této variantě bedýnky jsou sáčky prázdné a čekají na naplnění od Vás, takže se můžete na obsahu vyřádit co to dá. Pošleme Vám také kolíčky a provázek, abyste se mohli rozhodnout, jestli sáčky necháte v bedýnce nebo je pověsíte.
Bedýnka obsahuje: 24 očíslovaných stahovacích sáčků, 24 kolíčků, provázek a dárek.

Rozměry bedýnky: 31 cm x 22 cm.
Bedýnky balíme ekologicky. Napište nám, pokud budete chtít pytlíčky originálně naplnit.
Radost na prvním místě
Milujeme rozbalování a tak některé dárky balíme ještě zvlášť, protože víc překvapení dělá větší radost.
O nás

Srdcem a hlavou naší firmy je Valentýna, která miluje dávat dárky a dělat radost lidem kolem sebe. Každý dárek chce mít vždy vymazlený do posledního detailu a papírové krabice ji už přestávaly bavit. Pak děda ve své dílně vytvořil něco, do čeho jsme se všichni hned zamilovali - naši první bedýnku. Díky dědovi ten kus starého nábytku pod rukama znovu rozkvetl – a tak vznikl Ze dřeva květ.

Valča svým nadšením nakazila celou rodinu a vlastně i své nejbližší kamarády, a neváhala nás všechny zapojit. Každého totiž baví něco jiného, a tak může přispět tím, co dělá s láskou a umí nejlépe - děda se stará o dřevěné výrobky, babička plete deky a já, manžel Michal, spravuji web a všechny ty IT věci okolo. Přidala se k nám ještě Pavla, která je Valči pravou rukou a pomáhá se vším, co je třeba.

Spolupráce nám jde jako po másle, a to i přesto, že jsme každý z jiného koutu republiky – od Brna přes Prahu až ke Karlovým Varům. Díky tomu ale můžeme vybírat nejlepší lokální výrobky od šikovných lidí z celé ČR, kteří vše dělají se stejnou láskou a pečlivostí jako my.