0% trapných dárků, 100% promyšlené
Ze dřeva květ
Bedýnka na míru sestavená přímo pro toho, koho chcete obdarovat.
Třeba pro kamarádku, co má ráda velké dobroty.
od 2 500 Kč
Jak to u nás funguje?

Popíšete, co má obdarovaný rád

Prozraďte nám jeho koníčky, věci, které má rád a cokoliv dalšího, co vás o něm napadne. Vše odešlete v objednávce se zálohou 2 500 Kč a my se s vámi spojíme a doladíme případné detaily.

Vykouzlíme bedýnku ke schválení

Bedýnku vymyslíme, sestavíme, vyfotíme a představíme vám její obsah. Až potom, co se vám takto sestavená bedýnka bude líbit, doplatíte zbytek.

Bedýnku odešleme

Ihned potom Vám ji odešleme. Vy už se jen těšíte, až uvidíte radost, kterou Vámi darovaná bedýnka udělá.

Chci taky jednu, prosím.
Prosím o bedýnku na míru pro k příležitosti . Obdarovaný má z barev rád , dále má rád , ale nemá rád . Chci se vejít do částky a chci bedýnku obdržet do . Na konec chci ještě dodat: .

0% trapných dárků, 100% promyšlené

od 2 500 Kč

Pokud vám jedna bedýnka na míru nestačí, tak do popisu výše napište údaje pro všechny bedýnky a my už si s tím poradíme.

O nás

Srdcem a hlavou naší firmy je Valentýna, která miluje dávat dárky a dělat radost lidem kolem sebe. Každý dárek chce mít vždy vymazlený do posledního detailu a papírové krabice ji už přestávaly bavit. Pak děda ve své dílně vytvořil něco, do čeho jsme se všichni hned zamilovali - naši první bedýnku. Díky dědovi ten kus starého nábytku pod rukama znovu rozkvetl – a tak vznikl Ze dřeva květ.

Valča svým nadšením nakazila celou rodinu a vlastně i své nejbližší kamarády, a neváhala nás všechny zapojit. Každého totiž baví něco jiného, a tak může přispět tím, co dělá s láskou a umí nejlépe - děda se stará o dřevěné výrobky, babička plete deky a já, manžel Michal, spravuji web a všechny ty IT věci okolo. Přidala se k nám ještě Pavla, která je Valči pravou rukou a pomáhá se vším, co je třeba.

Spolupráce nám jde jako po másle, a to i přesto, že jsme každý z jiného koutu republiky – od Brna přes Prahu až ke Karlovým Varům. Díky tomu ale můžeme vybírat nejlepší lokální výrobky od šikovných lidí z celé ČR, kteří vše dělají se stejnou láskou a pečlivostí jako my.