40 deka béžové
Ze dřeva květ
Deka ze 100% bavlny
1 600 Kč Skladem
Ručně a s láskou pletená
Ručně pletená deka z velmi kvalitní příže. Materiálem je egyptská bavlna, která vyniká vysokou pevností a tvarovou stálostí. Pro nás je tato deka naprostá srdcovka, protože ji po večerech plete naše babička.
Materiál: 100% bavlna
Rozměry: 85 cm, 70 cm
Péče: šetrný program na 30°C, sušit volně rozloženou
Jedná o přírodní materiál a ruční práci, rozměry a barva se tedy mohou mírně lišit.
Originální a ručně vyrobené
Děda to uměl se dřevem a babička uměla hezky plést. Proto jsme u dřeva a vlny zůstali a tvoříme z nich věci, které nás baví vyrábět.
O nás

Srdcem a hlavou naší firmy je Valentýna, která miluje dávat dárky a dělat radost lidem kolem sebe. Každý dárek chce mít vždy vymazlený do posledního detailu a papírové krabice ji už přestávaly bavit. Pak děda ve své dílně vytvořil něco, do čeho jsme se všichni hned zamilovali - naši první bedýnku. Díky dědovi ten kus starého nábytku pod rukama znovu rozkvetl – a tak vznikl Ze dřeva květ.

Valča svým nadšením nakazila celou rodinu a vlastně i své nejbližší kamarády, a neváhala nás všechny zapojit. Každého totiž baví něco jiného, a tak může přispět tím, co dělá s láskou a umí nejlépe - děda se stará o dřevěné výrobky, babička plete deky a já, manžel Michal, spravuji web a všechny ty IT věci okolo. Přidala se k nám ještě Pavla, která je Valči pravou rukou a pomáhá se vším, co je třeba.

Spolupráce nám jde jako po másle, a to i přesto, že jsme každý z jiného koutu republiky – od Brna přes Prahu až ke Karlovým Varům. Díky tomu ale můžeme vybírat nejlepší lokální výrobky od šikovných lidí z celé ČR, kteří vše dělají se stejnou láskou a pečlivostí jako my.