Chci originální
Ze dřeva květ
Fotoalbum, diář, scrapbook, plánovač, využití je jen na Vás.
Od 2 500 Kč Doba dodání dle dohody
Originální fotoalbum
Desky z celobukové překližky na vás dýchnou vůní dřeva a uvnitř čeká 40 černých listů, až je zaplníte vašimi fotkami, vzpomínkami či nápady. Motiv srdce je skvělým dárkem z lásky pro uchování láskyplných vzpomínek.
Materiál: 3mm nelakovaná celobuková překližka, 40 listů A4 černého matného papíru, gramáž 160 g/m2
Rozměry: 35 cm x 23 cm
Jedná o přírodní materiál a ruční práci, rozměry a barva se tedy mohou mírně lišit.
Originální a ručně vyrobené
Děda to uměl se dřevem a babička uměla hezky plést. Proto jsme u dřeva a vlny zůstali a tvoříme z nich věci, které nás baví vyrábět.
O nás

Srdcem a hlavou naší firmy je Valentýna, která miluje dávat dárky a dělat radost lidem kolem sebe. Každý dárek chce mít vždy vymazlený do posledního detailu a papírové krabice ji už přestávaly bavit. Pak děda ve své dílně vytvořil něco, do čeho jsme se všichni hned zamilovali - naši první bedýnku. Díky dědovi ten kus starého nábytku pod rukama znovu rozkvetl – a tak vznikl Ze dřeva květ.

Valča svým nadšením nakazila celou rodinu a vlastně i své nejbližší kamarády, a neváhala nás všechny zapojit. Každého totiž baví něco jiného, a tak může přispět tím, co dělá s láskou a umí nejlépe - děda se stará o dřevěné výrobky, babička plete deky a já, manžel Michal, spravuji web a všechny ty IT věci okolo. Přidala se k nám ještě Pavla, která je Valči pravou rukou a pomáhá se vším, co je třeba.

Spolupráce nám jde jako po másle, a to i přesto, že jsme každý z jiného koutu republiky – od Brna přes Prahu až ke Karlovým Varům. Díky tomu ale můžeme vybírat nejlepší lokální výrobky od šikovných lidí z celé ČR, kteří vše dělají se stejnou láskou a pečlivostí jako my.