Držtenzávěs
Ze dřeva květ
Dřevěné spony na závěsy
350 Kč Skladem
Aby závěsy nemusel držet kus plastu (nebo manžel/ka)
Když jsme si podobné spony chtěli pořídit, našli jsme jen plastové. Protože máme doma šikovného dědu, co miluje práci se dřevem, netrvalo dlouho, než vznikly tyto ručně vyráběné spony. A teď si je můžete pořídit i vy.
Použití je velmi snadné: srdíčkem se protáhne část závěsu a zajistí se tyčkou.
Materiál: dřevo a dřevěná dýha

Rozměry obdélníku: 16 cm x 15 cm

Balení obsahuje: 2 obdélníky, 2 tyčky
Originální a ručně vyrobené
Děda to uměl se dřevem a babička uměla hezky plést. Proto jsme u dřeva a vlny zůstali a tvoříme z nich věci, které nás baví vyrábět.
O nás

Srdcem a hlavou naší firmy je Valentýna, která miluje dávat dárky a dělat radost lidem kolem sebe. Každý dárek chce mít vždy vymazlený do posledního detailu a papírové krabice ji už přestávaly bavit. Pak děda ve své dílně vytvořil něco, do čeho jsme se všichni hned zamilovali - naši první bedýnku. Díky dědovi ten kus starého nábytku pod rukama znovu rozkvetl – a tak vznikl Ze dřeva květ.

Valča svým nadšením nakazila celou rodinu a vlastně i své nejbližší kamarády, a neváhala nás všechny zapojit. Každého totiž baví něco jiného, a tak může přispět tím, co dělá s láskou a umí nejlépe - děda se stará o dřevěné výrobky, babička plete deky a já, manžel Michal, spravuji web a všechny ty IT věci okolo. Přidala se k nám ještě Pavla, která je Valči pravou rukou a pomáhá se vším, co je třeba.

Spolupráce nám jde jako po másle, a to i přesto, že jsme každý z jiného koutu republiky – od Brna přes Prahu až ke Karlovým Varům. Díky tomu ale můžeme vybírat nejlepší lokální výrobky od šikovných lidí z celé ČR, kteří vše dělají se stejnou láskou a pečlivostí jako my.