Hedvábná scrunchie
Ze dřeva květ
Netahavá gumička do vlasů
220 Kč Skladem
Ručně ušitá z pravého hedvábí
Hedvábí je takové Ferrari mezi materiály na vlasy. Hedvábnou gumičku budou Vaše vlasy milovat, protože je neláme. A budete ji milovat i Vy, protože drží a snadno se stahuje, takže vůbec netahá. Navíc je krásná i na ruce, když zrovna nepotřebujete mít vlasy stažené.
Naše gumičky jsou typu SLIM. Jsou užší než běžné scrunchie, které znáte možná odjinud nebo z éry 80-90tek. Šijeme je tak proto, aby byly univerzálnější pro rovné i vlnité vlasy a zároveň byly pohodlné při nošení na ruce.
Materiál: 100% hedvábí, kulatá pruženka (54% elastan, 46% polyamid)
Rozměry: obvod vnitřní strany je přibližně 15 cm. Můžeme Vám ale ušít i jiný rozměr.
Jedná se o přírodní materiál a ruční práci, rozměry se tedy mohou mírně lišit. Do poznámky nám napište, které barvy byste chtěli.
Originální a ručně vyrobené
Děda to uměl se dřevem a babička uměla hezky plést. Proto jsme u dřeva a vlny zůstali a tvoříme z nich věci, které nás baví vyrábět.
O nás

Srdcem a hlavou naší firmy je Valentýna, která miluje dávat dárky a dělat radost lidem kolem sebe. Každý dárek chce mít vždy vymazlený do posledního detailu a papírové krabice ji už přestávaly bavit. Pak děda ve své dílně vytvořil něco, do čeho jsme se všichni hned zamilovali - naši první bedýnku. Díky dědovi ten kus starého nábytku pod rukama znovu rozkvetl – a tak vznikl Ze dřeva květ.

Valča svým nadšením nakazila celou rodinu a vlastně i své nejbližší kamarády, a neváhala nás všechny zapojit. Každého totiž baví něco jiného, a tak může přispět tím, co dělá s láskou a umí nejlépe - děda se stará o dřevěné výrobky, babička plete deky a já, manžel Michal, spravuji web a všechny ty IT věci okolo. Přidala se k nám ještě Pavla, která je Valči pravou rukou a pomáhá se vším, co je třeba.

Spolupráce nám jde jako po másle, a to i přesto, že jsme každý z jiného koutu republiky – od Brna přes Prahu až ke Karlovým Varům. Díky tomu ale můžeme vybírat nejlepší lokální výrobky od šikovných lidí z celé ČR, kteří vše dělají se stejnou láskou a pečlivostí jako my.